Kulüp pilotlarımızdan Ferdi Toy’un Maya Paraşüt’ün Shaman (EN-B) modeliyle yaptığı SIV haraketlerini izlemekteyiz. Pilotun uçuş ağırlığı ve kanat ile bilgiler videonun sonunda yer almaktadır, iyi seyirler…

  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Trakya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) seçimleri, 21 Şubat 2016 günü Hilton Garden İnn Çorlu’da yapıldı. Trakya Bölgesi’ndeki seyahat acentalarının, geniş katılımıyla gerçekleşen seçim sonucunda, yeni yönetim kurulu aşağıdaki şekilde oluştu. TRAKYA EXTREM TURİZM olarak, TÜRSAB Trakya Bölge Yürütme Kurulu’nun yeni üyelerini tebrik ederken, yeni dönemdeki çalışmalarında başarılar dileriz. ASİL LİSTE:

MAYA Paraşüt’ün ürettiği ilk yerli yamaç paraşütlerinden olan, “HAYDİ” ve “SHAMAN” modellerinin tanıtım kanatları elimize ulaşmış bulunmaktadır. Artık Tekirdağ’da “TRAKYA EXTREM TURİZM” tesislerine gelerek, gururumuz olan bu kanatları görme şansına sahipsiniz.  gururumuz olan bu kanatları görme şansına sahipsiniz. 

28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP fuar merkezinde düzenlenen EMMIT 2016 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına Trakya Extrem Turizm olarak katıldık.